Od grzechu do zbawienia

Kontakt

Jan Cichocki
E-mail: konfrontacje.jancichocki
@gmail.com.plStatystyki (2)

Odsłon artykułów:
798562
chrzest
umywanie nóg
Dwie tablice Prawa
papież
hostia
Tradycja ludzka
Tradycja2-Fatima
Dopiero co dołączyłem do Facebooka. Synowie mi powiedzieli: Tata musisz iść z postępem. Pomogli mi i teraz zaczynam się oswajać. Na początek chciałbym się podzielić też doświadczeniem.

Było to może 3 tygodnie temu. Pewnego czwartku modliłem się aby Bóg mi dał w Świdnicy kogoś zainteresowanego. Bardzo rano następnego dnia, wyszedłem na spacer z psem do parku. W kieszeni zadzwonił telefon. Pewien człowiek, który przychodził na naszą Szkołę Zdrowego Gotowania, zaprosił mnie do swojej restauracji wegańskiej w Świdnicy na specjalne spotkanie ciekawych ludzi. Zapytałem jaki będzie temat tego spotkania? Odpowiedział, że nie wie, a temat sam się określi. Zaprosił 10 osób. Restaurację zamknął, usadził nas przy stole i podał wegańskie potrawy. Rozpoczął od przedstawienia mnie jako pastora kościoła Adwentystów Dnia Siódmego innym gościom, że od samego początku współpracuje ze mną. Powiedział, abym powiedział coś o sobie. Wobec takiego obrotu sprawy położyłem biblie na stole i powiedziałem, że to jest moje narzędzie pracy. Z uwagi na to, że byli to ludzie zainteresowani zdrowym stylem życia mówiłem z Pisma Świętego o zdrowiu. Niektórzy zadawali mi dużo pytań biblijnych. Zainteresowali się blogiem mojej żony Natalii 
www.zdrowinacodzien.blogspot.com  . Zauważyłem, że goście skoncentrowali się wokół mnie i miałem wyraźną odpowiedź na moją modlitwę. Później po tygodniu spotkałem na mieście jedną osobę z tego grona i wymieniliśmy sobie telefony bo zainteresował się naszym kościołem.
 
zdrowinacodzien.blogspot.com

Wyżej przedstawione doświadczenie zostało skopiowane z:
http://www.facebook.com/n/?groups%2Fforum.ads%2F374641615929599%2F&mid=63960ffG5af34e76f608G5950d37G96&bcode=tz0e50nw_1.1338991569.AaRtWJelQUFQYwT6&n_m=cichocki.jan%40gmail.com