Od grzechu do zbawienia

Kontakt

Jan Cichocki
E-mail: konfrontacje.jancichocki
@gmail.com.plStatystyki (2)

Odsłon artykułów:
879544
chrzest
umywanie nóg
Dwie tablice Prawa
papież
hostia
Tradycja ludzka
Tradycja2-Fatima

Z okazji Nowego 2021  Roku, pragnę przesłać wszystkim przyjaciołom i gościom z facebooka, jak i przyjaciołom z serwera: https:  www.konfrontacje.com.pl  modlitwę dziękczynną Pana Tuberquia z życzeniem, aby ona stała się też modlitwą nas wszystkich za rok 2020 i pozostała modlitwą w roku 2021. Zachęcam do zapoznania się z historią Dawida, który dopuścił się przestępstwa i po napomnieniu go przez proroka okazał skruchę  BT 2Sam,12:1-14;  Micheasz 7:18-19

Kochany Bożę!!
 Na końcu tego 2020 roku, chcę Ci podziękować za wszystko, co od Ciebie dostałem. Dziękuję Ci za życie, i za miłość, którą otrzymałem , za kwiaty, powietrze i słońce, za szczęście i troski, i za to, co było możliwe. Oddaje Ci wszystko, co w tym roku zrobiłem:;wykonaną pracą rzeczy, które wyszły z moich rąk i to wszystko, co zdołałem swoimi rękoma zbudować.
.
Powierzam  Ci ludzi, którzy mię kochają i których ja kocham, moich nowych przyjaciół, tych,  którzy są blisko, i tych, którzy się oddalili, tych, którzy zakończyli swoje życie, i tych, którzy prosili mnie o pomoc, tych, którym zdołałem pomóc, i tych z którymi dziele życie, obowiązki, smutki i radości’
Dzisiaj Panie, proszę  Cię: Wybacz mi źle wykorzystany czas, nie mądrze wydane pieniądze, wypowiadanie bezużytecznych słów, i lekceważenie miłości. Wybacz mi puste działanie, źle wykonane prace, życie bez entuzjazmu, i poświęcenie zbyt krótkiego czasu na modlitwę, moje zapominalstwo i to, że milczałem kiedy należało mówić.

Dzisiaj proszę o Twoje przebaczenie!
Panie czasu i wieczności. Twoje jest dzisiaj i jutro, przeszłość i przyszłość. W perspektywie Nowego Roku, w którym  wskazówki zegara zaczęły wskazywać biegnący czas, powierzam Ci raz na zawsze wszystkie te dni, które pozwolisz mi jeszcze przeżyć.
Dzisiaj proszę Cię dla siebie i moich bliskich o pokój, szczęście, siłę, odwagę, miłosierną miłość i mądrość. Chcę być codziennie pełen optymizmu i życzliwości. Zamknij me uszy na wszelki fałsz, moje usta na kłamstwa egoistyczne i inne słowa, które mogą kogoś zranić.
Za to otwórz  moje całe jestestwo, co dobre, żeby Twoje błogosławieństwo mogło napełnić mojego ducha i żebyś rozsiewał je wokół mnie. Napełnij mnie dobrocią i szczęściem, by ci, którzy ze mną żyją, mogli znaleźć w mym życiu coś z Ciebie.
Panie daj mi szczęśliwy Nowy Rok i naucz mnie głosić  moim życiem Twoje błogosławieństwa w imię Jezusa. Amen!!