góra

Jan Cichocki
E-mail: konfrontacje.jancichocki
@gmail.com

Statystyki

Odsłon artykułów:
612847
wspo
umywanie
chrzest

Wykłady biblijne

W tej części wykładów znajdą sie wykłady kopiowane  z terenów z poza Polski i tłumaczone przez różnych mówców, jak też czytanie ciekawszych fragmentów z różnych książek.

1. Czasy Końca - tłumaczy Roman Chalupka


  

   Po wykładach Wł. Kosowskiego Księgi Daniela w zborze warszawskim, który trwał od 8.10.2011 do 12.02.2012r, br Kosowski przeniusł sie z wykładmi do zboru w Podkowie Leśnej. Pierwszy wykład miał miejsce 17 lutego. Wykłady trwać będą, co miesiąc w każdą trzecią sobotę i niedziele w godz. 11: 00 i 17: 00 aż do 22 lipca br. Z wykładów warszawskich transmitowanej przez Internet udało mi się nagrać 11 wykładów, z którymi chcę się podzielić z Internautami, zachęcając jednocześnie do słuchania pozostałych 16 wykładów z Podkowy Leśnej transmitowanej przez www.nadziela.tv Serdecznie zapraszam, gdyż wyżej wymienione wykłady są ciekawe i inspirujące do własnych przemyśleń i refleksji. Zachęcam też do portaku:
http://www.nadzieja.tv/?pl_jak-odbierac-,7

1.Bóg miłości i przymierza Czas 64:29


2.Bóg, prorocy i proroctwa Czas 71:36
Wykłady różnych mówców o wypełniających się proroctwach na temat Nowego Porządku Świata inspirowanego przez politykę Watykanu, który zgodnie z proroctwem biblijnym nazwany jest wraz ze Stanami Zjednoczonymi „ Bestią”. Czwarta Bestia z morza z Bestią z lądu (Dan. 7,3; Ob.13, 1. 11) stworzą koalicję, która zmierzać będzie do utworzenia Ogólnoświatowego Rządu, wspieranego przez Stany Zjednoczone i Unię Europejską.  Połączenie władzy świeckiej z religijną w ekumeniczny obraz  „Bestii” średniowiecznej, przyczyni się do prześladowań i ucisku wielkiego. Wykłady są ciekawe i inspirujące do refleksji i zastanowienia się na swoim życiem, swoją wiarą, i swoim postępowaniu w stosunku do człowieka i Boga. Zachęcam do przesłuchania nagrań. Wykłady o podobnej tematyce znajdziesz też w linku:
http://konfrontacje.com.pl/audycje/wyklady-biblijne/101-wyklady-jana-jankiewicza.html

Dzięki uprzejmości kaznodziei Władysławowi Kosowskiemu, będziecie mogli państwo wysłuchać 14 wykładów dr Jona Paulina, które były wygłoszone na kempingu w Zatoniu ( 1995 rok) do około 900 uczestników. Wykłady obejmują nagrania kasetowe, które potrzebują przewertowania, aby można było ich wprowadzić do Internetu, dlatego wprowadzane będą sukcesywnie. Zachęcam do częstszego wchodzenia do Wykładów dr Jona Paulina aby nożna było przesłuchać ciągle powiększającą się ilość wprowadzanych nowych nagrań. =ZAPRASZAM=
 Jak uniknąć zwiedzenia 1 Czas 46:42  A.Ostatnie wydarzenia Nr.6

 

Nie żyjący już, pastor Skrzypaczek Sekretarz Zarządu Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego z lat 1950 wyemigrował, jako jeden z pierwszych pastorów do Australii na skutek prześladowań przez byłe Służby Bezpieczeństwa Narodowego w PRL-u pociągając za sobą około 800 członków Kościoła nie licząc dzieci. W ten sposób w Australii zrodziła się nowa grupa etniczna polonii adwentystycznej, która rozpoczęła pracę ewangeliczną w śród starej polonii. Dziś jest to dość spora grupa, skupiona w różnych zborach. Największa grupa jest w Melbourne skupiona w czterech zborach. Z archiwalnych nagrań ewangelicznych pastora Skrzypaczka, posiadam zaledwie trzy nagrania, które serdecznie polecam do wysłuchania. = ZAPRASZAM; Jeruzalem 3-go nieba Czas 42:32