Od grzechu do zbawienia

Kontakt

Jan Cichocki
E-mail: konfrontacje.jancichocki
@gmail.com.plStatystyki (2)

Odsłon artykułów:
731588
chrzest
umywanie nóg
Dwie tablice Prawa
papież
hostia
Tradycja ludzka
Tradycja2-Fatima

  Wykład dla Stowarzyzenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu wygłosił dr Zdzisław Ples na temat: " Stresu " Wykładowca z wykształcenia jest psychologiem jak i teologiem. Pełni funkcje Pastora w Kościele Adwentystów Adnia Siódmego . Jest też wykładowcą  w Wyższej Szkole Teologiczno Humanistycznej w Podkowie Leśnej. Prowadzi Instytut Zdrowia jak też wygłasza kazania i inne wykłady. Możesz zapoznać się z nimi w Linku:
1)  http://konfrontacje.com.pl/audycje/okolicznosciowe/107-wykady-zdzisawa-plesa.html
2) http://konfrontacje.com.pl/audycje/kazania.html ; Kazania Zdzisława Plesa
Aby obejszeć i wysłuchać wykładu kliknij w link. Czas nagrania wynosi: 1:09:11 
http://vimeo.com/29346521

Jeśli interesuje Cię jak poprawić samopoczucie, zdrowie i radość z życia zachęcam Cie abyś częściej odwiedzał stronę przedstawioną w poniższym linku:
www.siegnijpozdrowie

Na zdrowie psychiczne wpływa też atmosfera rodzinna, jaka panuje w rodzinie. Złe relacje pomiędzy małżonkami jak i dziećmi ma duży wpływ na stres nie tylko między małżonkami, ale także na resztę domowników, dlatego też pragnę zachęcić do wysłuchania wykładów w kilku częściach na temat małżeństwa, które można wysłuchać w niżej podanym linku. Wykłady tłumaczone są w formie pisanej na ekranie. Mimo tej niedogodności zachęcam do zapoznania się z treścia  tych wykładów. ZAPRASZAM !!

http://www.youtube.com/watch?v=4tP0RU7XWQk&feature=related