góra

Jan Cichocki
E-mail: konfrontacje.jancichocki
@gmail.com

Statystyki

Odsłon artykułów:
612847
wspo
chrzest
umywanie

Wykłady zdrowotne

  Wykład dla Stowarzyzenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu wygłosił dr Zdzisław Ples na temat: " Stresu " Wykładowca z wykształcenia jest psychologiem jak i teologiem. Pełni funkcje Pastora w Kościele Adwentystów Adnia Siódmego . Jest też wykładowcą  w Wyższej Szkole Teologiczno Humanistycznej w Podkowie Leśnej. Prowadzi Instytut Zdrowia jak też wygłasza kazania i inne wykłady. Możesz zapoznać się z nimi w Linku:
1)  http://konfrontacje.com.pl/audycje/okolicznosciowe/107-wykady-zdzisawa-plesa.html
2) http://konfrontacje.com.pl/audycje/kazania.html ; Kazania Zdzisława Plesa
Aby obejszeć i wysłuchać wykładu kliknij w link. Czas nagrania wynosi: 1:09:11 
http://vimeo.com/29346521

Jeśli interesuje Cię jak poprawić samopoczucie, zdrowie i radość z życia zachęcam Cie abyś częściej odwiedzał stronę przedstawioną w poniższym linku:
www.siegnijpozdrowie


TEMAT  1.:  O LECZENIU RAKA
W dniu 02.12,2009r otrzymałem maila od Agaty Radosz, która powiadamia mię, że terapia w leczeniu raka i chorób przewlekłych przedstawiona została w formie książkowej. Treść wiadomości poniżej. Przyłączam się w raz z Agatą do zaprezentowania Wan tej pozycji w formie pisanej. Dziękuję.
Książka intrygująca: "Terapia doktora Gersona - Leczenie raka" Charlotte Gerson, Beata Bishop. Doktor Max Gerson (1891-1956), genialny lekarz i naukowiec, który już 80 lat temu odkrył przyczyny powstawania raka, opisując je jako: zespół wyniszczenia tkanek wynikający z zaburzenia równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym; postępującą toksemię organizmu oraz permanentny niedobór składników odżywczych